piątek, 24 czerwca 2011

Sukienka dla lalki (nr 1)

Pamiętacie sukienkę dla lalki wysłaną Rozelce parę miesięcy temu(o tu)? To była tak naprawdę trzecia sukienka, którą zrobiłam dla lalki :) Pierwszą zaraz pokażę, natomiast druga jest bardzo podobna do tej Rozelkowej, ale... jeszcze nie skończona... (zaczęta w zeszłym roku - lalka ma ubraną, ale brakuje ramiączek :D - kiedyś to nadrobię).

Oto pierwsza z sukienek:

Na kapelusiku też obiecałam sobie, że jakiegoś kwiatuszka dam czy coś, ale jakoś tak... Agatka ubiór wzięła i nie mam kiedy wykończyć tak, jak bym chciała... :)

9 miłych komentarzy:

millu pisze...

No,no... całkiem ładniusia... a nawet piękna:)

Anna & Natalia pisze...

Przepiękna kreacja! Nie możemy wyjść z podziwu dla Twoich zdolności! Pozdrawiamy:)

eli pisze...

Ale delikatniusia i elegancka.

Doti pisze...

Dziękuję za miłe komentarze :)

Anonimowy pisze...

Bardzo ładna ta kreacja nawet bez dodatków. Będę się też musiała nauczyć!
Gratuluję, tak poza tym :*

AgaB pisze...

Sama bym taka chciała (tylko większą) :D

elisaday79 pisze...

Witam:) Obejrzałam calutki blog, trochę tego było, ake mi się to bardzo miło oglądało i czytało. Nie wyświetlają się nie wiem czemu zdjęcia ślubne i poniżej post o małym dziecku, domyślam się Twoim, świeżo urodzonym:)
Robisz śliczne rzeczy, sukienka dla lalki super, torcik pszczółka i motylek świetne, drzewko w pokoiku malowane -rewelka i masa innych fajnych rzeczy:) Będę zaglądać:)
Pozdrawiam!

Doti pisze...

Aga, Szaja, dziękuję Wam pięknie :)
Szaja - szydełko znasz, więc co w tym trudnego :)
Elisaday - witam Cię serdecznie u mnie i dziękuję za tyle miłych słów :) Też nie wiem, dlaczego nie wyświetlają się zdjęcia ślubne - podejrzewam, że są one jeszcze linkowane z fotosika, a tam już konta nie używam - sprawdzę w najbliższym czasie i poprawię :) Natomiast nie wiem, o którym poście o małym dziecku piszesz - trzecie moje maleństwo się jeszcze nie narodziło, chyba że zdjęcia drugiej córki, Emilki, też się nie otwierają - zaraz to posprawdzam :)
Jeszcze raz serdecznie Cię witam i pozdrawiam :)

Doti pisze...

Elisaday - zerknęłam - zdjęcia są na picasa, gdy klikniesz w te małe ikonki, to się otworzą - podmienię linki w wolnym czasie, żeby było widać zdjęcia :) Dzięki za zwrócenie uwagi :)